«Магистраль» 2019 бағдарламасы бойынша білім беру гранттарының иегерлері


Аты-жөні Мамандық Курс
1 Бертлеуов Саттар Нурланович Логистика 4
2 Ақжолова Аружан Ерболқызы Логистика 2
3 Сарманова Махаббат Хабидоллақызы Тасымалдауды, қозғалысты ұйымдастыру және көлікті пайдалану 4
4 Тулешева Камилла Туремуратовна Логистика 3
5 Карибаева Мадина Сағатбекқызы Тасымалдауды, қозғалысты ұйымдастыру және көлікті пайдалану 4
6 Тилеубергенова Жадыра Таңатарқызы Тасымалдауды, қозғалысты ұйымдастыру және көлікті пайдалану 4
7 Асатілда Жұлдыз Асанқызы Тасымалдауды, қозғалысты ұйымдастыру және көлікті пайдалану 4
8 Жолдасбаева Айнұр Мұратқызы Тасымалдауды, қозғалысты ұйымдастыру және көлікті пайдалану 4
9 Тәуіршиева Жарқынай Тәуіршеқызы Тасымалдауды, қозғалысты ұйымдастыру және көлікті пайдалану 4
10 Жеткергенова Ақсүйрек Жанатқызы Тасымалдауды, қозғалысты ұйымдастыру және көлікті пайдалану 3
11 Жолшыева Аружан Ерланқызы Радиотехника, электроника және телекоммуникациялар 2

«Магистраль» бағдарламасы бойынша білім гранттарының иегерлері 2018

Ф.И.О.

Специальность

3

1

Бектибаев Рутел Султанулы

Транспорт, транспортная техника и технологии

3

2

Найзағарова Дана Тастайбекқызы

Автоматизация и управление

3

3

Утепбергенова Тазагуль Саматовна

Транспорт, транспортная техника и технологии

3

4

Қасым Әйгерім Ғизатқызы

Транспортное строительство

3

5

Етекбаева Акнур Чайзадаевна

Организация перевозок, движение и экплуатация транспорта

3

6

Балгимбекова Маржан Алпамыскызы

Логистика

3

7

Орынбасар Майра Серікқызы

Радиотехника, электроника и телекоммуникации

3

8

Үрпебай Асхат Болатұлы

Вычислительная техника и программное обеспечение

3

9

Үсембай Айдын Ермекұлы

Логистика

3

10

Тыныбекова Мадина Тыныбековна

Организация перевозок, движение и экплуатация транспорта

3

11

Сакенова Дана Курмангазықызы

Радиотехника, электроника и телекоммуникации

3

12

Қыдырмоллаева Толғанай Кенжеғазықызы

Информационные системы

3

13

Кәрібай Шынар Шынғысқызы

Организация перевозок, движение и экплуатация транспорта

3

14

Әскер Дидар Мәлікұлы

Организация перевозок, движение и экплуатация транспорта

3

15

Жалғас Гүлжан Мәлікқызы

Радиотехника, электроника и телекоммуникации

3

16

Құдабаев Орақ Амантайұлы

Электроэнергетика

3

17

Жеткергенова Баянсұлу Жанатқызы

Организация перевозок, движение и экплуатация транспорта

3

18

Балташ Өмірбек Жанатұлы

Электроэнергетика

3

19

Шардан Айдана Нұржанқызы

Автоматизация и управление

3

20

Нуралина-Үсембай Айдана Максатовна

Организация перевозок, движение и экплуатация транспорта

3

21

Қожанова Мәдина Бахытжанқызы

Радиотехника, электроника и телекоммуникации

3

22

Қыстаубай Айдана Әпеменқызы

Организация перевозок, движение и экплуатация транспорта

3

23

Зәкіржан Гүлім Зәкіржанқызы

Радиотехника, электроника и телекоммуникации

3

24

Алтынбаева Фариза Сакеновна

Электроэнергетика

3

25

Отай Жанар Қанатқызы

Радиотехника, электроника и телекоммуникации

3

26

Қабдеш Ұрқия Ертостікқызы

Транспортное строительство

3



«Магистраль» бағдарламасы бойынша білім гранттарының иегерлері 2016

Ф.И.О.

Мамандығы

Курс

1

Бектибаев Рутел Султанұлы

Транспорт, транспортная техника и технологии

2

2

Туманова Шынар Бисембаевна

Логистика

3

3

Құрамай Айнұра Абайқызы

Автоматизация и управление

3

4

Найзағарова Дана Тастайбекқызы

Автоматизация и управление

2

5

Тынышкалиев Жәнібек Cepiкұлы

Транспорт, транспортная техника и технологии

3

6

Утепбергенова Тазагуль Саматовна

Транспорт, транспортная техника и технологии

2

7

Қасым Әйгерим Ғизатқызы

Транспортное строительство

2

8

Етекбаева Акнур Чайзадаевна

Организация перевозок, движения и эксплуатация транспорта

2

9

Балгимбекова Маржан Алпамысқызы

Логистика на транспорте

2

10

Орынбасар Майра Сериковна

Радиотехника, электроника и телекоммуникации

2

11

Сүінкараев Жәнибек  Элібекұлы

Транспорт, транспортная техника и технологии

3

12

Урпебай Асхат Болатұлы

Вычислительная техника и программное обеспечение

2

13

Меирхан Жанеля Болатқызы

Радиотехника, электроника и телекоммуникации

3

14

Меден Асылбек Есенұлы

Радиотехника, электроника и телекоммуникации

3


«Магистраль» бағдарламасы бойынша білім гранттарының иегерлері 2015

Ф.И.О.

Мамандығы

Курс

1

Парсұлтан Ләйлә Нұрсұлтанқызы

Логистика на транспорте

2

2

Нұсқаубек Каракоз Әбдіжамалқызы

Логистика на транспорте

2

3

Базилова Гульнур Ермековна

Автоматизация и управление

3

4

Кусаинова Асель Муратовна

Автоматизация и управление

2

5

Өтенияз Мөлдір Мұғалбайқызы

Автоматизация и управление

2

6

Бердізақова Айдын Мұхитқызы

Автоматизация и управление

2

7

Шекер Әсел Бақытжанқызы

Автоматизация и управление

2

8

Есбаганбетов Манас Байрамбаевич

Автоматизация и управление

3

9

Оразбай Бахыт Асатқызы

Информационные системы

3

10

Аманулла Әділ Мұхитұлы

Радиотехника, электроника и телекоммуникации

2

11

Тлеубаева Қымбат Жанатқызы

Радиотехника, электроника и телекоммуникации

2

12

Есетова Мадина Маратовна

Радиотехника, электроника и телекоммуникации

2

13

Нургажанова Айман Больтириккызы

Электроэнергетика

2

14

Күсен Сабит Тасболатұлы

Транспортное строительство

2

15

Берлік Асқар Бауыржанұлы

Транспорт, транспортная техника и технологии

2

16

Сағынбаев Ержан Жұмабай ұлы

Автоматика, телемеханика и управление движением на железнодорожном транспорте

2

17

Қонысбай Данияр Қонысбайұлы

Автоматика, телемеханика и управление движением на железнодорожном транспорте

2


«Магистраль» бағдарламасы бойынша білім гранттарының иегерлері 2014

Ф.И.О.

Мамандығы

Курс

1

Битилеуова Асель Нурлановна

Логистика на транспорте

4

2

Ерофеева Ксения Александровна 

Логистика на транспорте

2

3

Жақпаева Мадина Жеңісқызы

Логистика на транспорте

2

4

Камалова Камилям Аркеновна

Логистика на транспорте

2

5

Қонысбек Даурен Қоныбекұлы

Логистика на транспорте

2

6

Нурланова Анель Рулановна

Логистика на транспорте

2

7

Тулешова Дамира Туремуратовна

Логистика на транспорте

2

8

Журкабаев Дастан Асанович

Автоматизация и управление

2

9

Жусупова Жазира Базарбайқызы

Автоматизация и управление

2

10

Сартай Мейрамкүл Әбубәкірқызы

Автоматизация и управление

2

11

Арипов Холмат Ахмедхадиевич

Радиотехника, электроника и телекоммуникации

4

12

Марупов Фарух Рахметович

Радиотехника, электроника и телекоммуникации

2

13

Нұрмаганбетова Қымбат Мейрашқызы

Радиотехника, электроника и телекоммуникации

3

14

Таңатар Гүлзат Жандосқызы

Радиотехника, электроника и телекоммуникации

4

15

Ибраимов Нурислам Галиұлы

Информационные системы

4

16

Қарасаева Айжан Ғалымжанқызы

Транспорт, транспортная техника и технологии

3

17

Зандаров Насыр Багадырулы

Электроэнергетика

4

18

Әлімбет Ақерке Жанболатқызы

Информационные системы

4

19

Шохметова Назерке Шашубайқызы

Автоматизация и управление

2

20

Шырбанова Айдана Бекболатқызы

Автоматизация и управление

4

21

Тажикенова Аида Колганатовна

Радиотехника, электроника и телекоммуникации

4

22

Баймишова Гүлімай Қаржаубайқызы

Радиотехника, электроника и телекоммуникации

4

23

Серік Дәулет Серікулы

Радиотехника, электроника и телекоммуникации

4

24

Ляпин Илья Александрович

Радиотехника, электроника и телекоммуникации

4

25

Сатиев Сагын Рахметуллаұлы

Электроэнергетика

3

26

Рахматуллаева Асылзат Амангельдықызы

Электроэнергетика

4

Сүінкараев Жәнибек  Элібекұлы

Транспорт, транспортная техника и технологии

3

12

Урпебай Асхат Болатұлы

Вычислительная техника и программное обеспечение

2

13

Меирхан Жанеля Болатқызы

Радиотехника, электроника и телекоммуникации

3

14

Меден Асылбек Есенұлы

Радиотехника, электроника и телекоммуникации

3


Обладатели Образовательных грантов АО «НК «КТЖ»

 по программе «Магистраль» 2015

Ф.И.О.

Специальность

Курс

1

Парсұлтан Ләйлә Нұрсұлтанқызы

Логистика на транспорте

2

2

Нұсқаубек Каракоз Әбдіжамалқызы

Логистика на транспорте

2

3

Базилова Гульнур Ермековна

Автоматизация и управление

3

4

Кусаинова Асель Муратовна

Автоматизация и управление

2

5

Өтенияз Мөлдір Мұғалбайқызы

Автоматизация и управление

2

6

Бердізақова Айдын Мұхитқызы

Автоматизация и управление

2

7

Шекер Әсел Бақытжанқызы

Автоматизация и управление

2

8

Есбаганбетов Манас Байрамбаевич

Автоматизация и управление

3

9

Оразбай Бахыт Асатқызы

Информационные системы

3

10

Аманулла Әділ Мұхитұлы

Радиотехника, электроника и телекоммуникации

2

11

Тлеубаева Қымбат Жанатқызы

Радиотехника, электроника и телекоммуникации

2

12

Есетова Мадина Маратовна

Радиотехника, электроника и телекоммуникации

2

13

Нургажанова Айман Больтириккызы

Электроэнергетика

2

14

Күсен Сабит Тасболатұлы

Транспортное строительство

2

15

Берлік Асқар Бауыржанұлы

Транспорт, транспортная техника и технологии

2

16

Сағынбаев Ержан Жұмабай ұлы

Автоматика, телемеханика и управление движением на железнодорожном транспорте

2

17

Қонысбай Данияр Қонысбайұлы

Автоматика, телемеханика и управление движением на железнодорожном транспорте

2